Учасники у номінації «Вокал» (2012)

Круковська Вероніка, 8 років

 1 тур - 47 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 11353 голоси

Композиція «Барви рідної землі»

Тереннікова Ангеліна, 6 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 9700 голосiв

Композиція «Казковий світ»

Елькіна Анастасія, 7 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 271 голосiв

Композиція "Бегемотик"

Лень Анастасія, 8 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 5316 голосiв

Композиція "Кап-кап"

Рибачук Вероніка, 8 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 642 голосiв

Композиція "Брехуха"

Сірош Марія, 8 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 2350 голосiв

Композиція «DJ Равлик Павлик»

Чічак Соломія, 8 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 258 голосiв

Композиція "Україно, зустрічай"

Юнак Ірина, 8 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 3014 голосiв

Композиція "Смішний кіт"

Батуріна-Казбанова Каріна, 10 років

 1 тур - 47 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 2658 голоси

АР Крим. м. ДЖАНКОЙ

композиція "Веселка"

Бойко Андрій, 9 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 8692 голосiв

Київська обл. м. ВИШНЕВЕ

композиція "Моя гітара"

Гаєв Іван, 9 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 44623 голосiв

Луганська обл. м. НОВОПСКОВ

композиція "Гусарська балада"

Ємільянова Валерія, 10 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

Дніпропетровська обл., м. КРИВИЙ РІГ

композиція "Марічка"

Іванченко Сергій, 9 років

 1 тур - 48 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

Вінницька обл., м. БЕРШАДЬ

композиція "Лав-сторія"

Низолова Олена, 10 років

 1 тур - 48 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

АР Крим, м. ДЖАНКОЙ

композиція "Бабусине танго"

Паладін Ілля, 10 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

м. КИЇВ

композиція "Рояль"

Попчук Олександр, 10 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 20274 голосiв

м. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

композиція "Лише у нас на Україні"

Притуленко Вікторія, 9 років

 1 тур - 49 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 1153 голосiв

Київська обл. м. ФАСТІВ

композиція "Іграшки"

Прокопишен Олег, 10 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 1536 голосiв

Хмельницька обл. с. ДУМАНІВ

композиція "Маленький козак"

Сорокіна Дар'я, 9 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

Київська обл., м. БРОВАРИ

композиція "Україна - ромашковий край"

Тертична Анастасія, 9 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 60726 голосiв

Київська обл. м. ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

композиція "Рок-н-рол"

Костюк Аліна, 10 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 103131 голосiв

м. ХЕРСОН

композиція "Квітка, сповнення бажань"

Макєєва Марія, 9 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

м. КИЇВ

композиція "Іванко"

Малахова Катерина, 10 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 19007 голосiв

Донецька обл. м. СЛОВ"ЯНСЬК

композиція "Калина - не верба"

Матейчук Денис, 10 років

 1 тур - 47 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 2951 голосiв

Київська обл. м. МАКАРІВ

композиція "Дивлюсь я на небо"

Музичук Ілля, 9 років

 1 тур - 48 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 161931 голосiв

Київська обл. м. ГЛЕВАХА

композиція "Весняний джаз"

Цюра Ольга, 10 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 8610 голосiв

Хмельницька обл. м. КАМ"ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

композиція "Ой,зозуленька"

Акопян Артем, 12 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосів

Одеська обл. м. БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ

Ганчук Анна, 12 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

м. Київ

Демчук Василь, 12 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

Київська обл. смт. ГЛЕВАХА

Дрюченко Данило, 12 років

 1 тур - 49 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

Донецька обл. м. ТОРЕЗ

Заріцька Вікторія, 12 років

 1 тур - 48 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

Дніпропетровська обл. м.Жовті Води

Кудрявець Валерія, 12 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

Одеська обл. м.БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ

Мавлонов Карім, 11 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

м. МИКОЛАЇВ

Папушенко Іванка, 11 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

Київська обл. с. МУЗИЧІ

Порохня Альона, 12 років

 1 тур - 48 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

Сумська обл. м. ОХТИРКА

Цуканова Ірина, 12 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

Хмельницька обл. с. КУСТІВЦІ

Чепіль Ростислав, 12 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

м. Київ

Щербак Мар'яна, 11 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

Київська обл. м. БІЛА ЦЕРКВА

Якімчук Світлана, 11 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

Кіровоградська обл. с.ОНУФРІЇВКА

Папп Віктор, 12 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

Закарпатська обл., с. ОНОКІВЦІ

Савчук Максим, 12 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

м. КИЇВ

Тадай Тетяна, 12 років

 1 тур - 47 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

м. КИЇВ

Таран Дар'я, 12 років

 1 тур - 50 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

м. КИЇВ

Тесленко Олександр, 11 років

 1 тур - 49 балів

 2 тур - 0 балів

 Голосування - 0 голосiв

м. ДНІПРОПЕТРОВСЬК