Історія

Всеукраїнський дитячий телевізійний вокально-хореографічний конкурс «Крок до зірок» - це спільний проект Міжнародного благодійного фонду «Обдаровані діти України», КНУКіМ та Першого національного телеканалу.

За час свого існування наша програма зібрала юні таланти з усіх куточків України і багатотисячну телеаудиторію. Цей мистецький проект має на відшукати якомога більше талановитих дітей, що бажають долучитися до збереження давніх традицій національної співочої культури, які разом із своїми батьками, викладачами перебувають у пошуку нових мистецьких задумок. А починалось все так…

Майже 15 років тому, Михайло Михайлович Поплавський заявив про необхідність створення дитячого національного конкурсу, як альтернативу російській «Ранковій зірці», аргументувавши цю ідею тим, що усі цивілізовані країни, які думають про майбутнє, мають подібні проекти. А далі… просто зібрав молоду, креативну команду однодумців і …запустив проект, який уже багато років щонеділі в ефірі Першого національного телеканалу запалює нові зірки.

З моменту виходу в ефір перших програм «Крок до зірок» і до сьогоднішнього дня, творча команда на чолі з М. Поплавським, отримують неймовірну кількість позитивних відгуків і оцінок і чують немало захоплених слів про перспективу започаткованої ними справи. В яскравому житті конкурсу «Крок до зірок» були феєричні святкування Днів народжень нашого конкурсу, святкова шоу-програма в Міжнародному дитячому центрі «Артек» та багато численні безперервні пошуки юних талантів з усіх куточків України.

Автор ідеї та головний натхненник Михайло Поплавський не раз наголошував: «Майбутнє починається сьогодні і ми просто зобов’язані уже тепер думати і дбати про нього. Діти, які зараз беруть участь у мистецьких конкурсах, завтра представлятимуть у світі національну еліту…Тому я вважаю, що головне завдання нашого конкурсу – не загасити Божу іскру таланту дитини, допомогти їй усвідомити свою роль та вагомість у світі, орієнтуючись на високі загальнолюдські цінності та ідеали…»

Час, як відомо, неможливо спинити,- усе стрімко змінюється . Наш проект не є виключенням, і за час свого існування він, так само, зазнавав суттєвих змін, набирав обертів, надихав та захоплював, удосконалювався від сезону до сезону. Незмінними залишаються лише основоположні ідеї про підтримку та єдність талановитих дітей України, заради збереження культурних традицій нашого славетного народу. Кажуть, що вагомість будь-чого у світі, перевіряється часом…Тоді, ми можемо впевнено стверджувати, що наш проект, ось 15 років, є культурно-просвітницькою необхідністю для широкого загалу та осередком естетичних і духовних цінностей для підростаючого покоління!